Kurumsal

Yapı & İnşaat, Mobilya & Dekorasyon, Makine & Ev Elektroniği alanlarında faaliyet gösteren BESTRADE bu alanlara yönelik küresel ticaret tecrübesini, Türkiye’ deki firmaların ürünlerini en iyi şekilde pazarlama katalizörü olarak kullanır. Tecrübenin doğurduğu kalite ve uzman ekiple küresel ticarette Türkiye’ deki firmaların etkinliğini arttırmaktadır. Firmaların ticari politikalarını ve faaliyetlerini göz önünde bulundurarak, firmalarla imzaladığı sözleşmelerde söz konusu prensipleri güvence altına alır ve korumayı ilke edinir. Geniş müşteri portföyüne sahip olan BESTRADE, bünyesindeki uzman ekibi ile küresel ticarete açılmak isteyen müşterilerle görüşerek, nasıl katılacaklarını? Nasıl avantaja dönüştürecekleri hakkında bilgi edinmelerini sağlamaktadır.

En önemlisi BESTRADE; ticaret etiğini referans alır, müşteri memnuniyeti opsiyonunu ön planda tutarak hayata geçirmektedir.

BESTRADE; 1980 yılından beri faaliyet gösteren BESLER YAPI A.Ş’nin bir iştirakıdır.

Neden Bestrade?

Uzman Ekip

Prestij, iş-yaşam dengesi ve kalite avantajı sunar.

Gümrük & Nakliye

Ürünlerin sorunsuz koşullarda teslim edilmesine olanak sağlar.

Müşteri Memnuniyeti Önceliği

Bugün ve geleceğe dair, hizmet ya da kalite için en değerli unsurdur.

Geniş Müşteri Portföyü

Çalışmakta olduğu sektördeki artan müşteri kitlesine sahiptir.

Sözleşme Güvencesi

Firma politikalarını ve faaliyet potansiyellerini koruma garantisi verir.

Küresel Ticaret Tecrübesi

Yılların verdiği birikimle müşteriye geniş ticaret perspektifi kazandırır.

Misyonumuz

Yılların getirdiği tecrübe ve ayrıcalığı sektörde, en uygun şekilde kullanarak kaliteli ve zamanında hizmet anlayışının farkında olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan, güvenilir iş sürekliliğinin zeminini oluşturarak bunu prensiplerle destekleyen ve bunu etik değerlerin bilincinde olarak sürdüren, küresel ticaret platformunda benzersiz konumunu güncelleyerek koruyan, ülke ihracatına katkıda bulunan bir firma olmaktır.

Tecrübe

İnşaat ve Yapı 95%
Mobilya & Dekorasyon 95%
Makine & Ev Elektroniği 95%
Nakliye & Gümrük 95%

Ekibimiz

Küresel Ticarette siz de yer almak istemez misiniz?